KONST / Litografier / Färglitografi 14719265
nr 1471 9265
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 160/300. Färglitografi, bildmått: 49x38, yttermått inklusive ram: 73x60 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:30:56
600 kr
700 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer